VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR | NON AUTOMOTIVE| I PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
8-10-409152-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi s vývojem lisovacích nástrojů nebo jednoúčelných strojů? Solidworks je Váš denní chléb? A nebo jste čerstvě po dokončení strojírenské školy a jste otevřeni se učit? Pak o Vás chceme vědět!

Jako vývojový konstruktér budete mít na starosti:

  • Vývoj a konstrukce lisovacích nástrojů, strojů, montážních zařízení a výrobků
  • Budete mít na starosti vlastní projekt
  • Budete spolupracovat s výrobou a nástrojárnou
  • Práce v Solidworks
  • Výjezdy 2x za měsíc včetně zahraničních
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů nebo lisovacích nástrojů
  • Spolehlivost
  • Znalost Solidworks nebo program na stejném principu
  • Znalost cizích jazyků výhodou
Benefity
  • Bonusy za projekty
  • Věrnostní odměny
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • kurzy AJ i NJ