ZDRAVOTNÍ SESTRA | FRANTIŠKOVY LÁZNĚ, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, KARLOVY VARY

Plný úvazek
Mzda
36 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-13-409692
Popis pozice

Hledáme všeobecnou sestru pro Dialyzační centra v lokalitách Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Karlovy Vary!

O nás: Společnost působící v České republice od roku 1993. V současnosti poskytujeme péči více než 1 700 pacientům v chronickém dialyzačním programu ve 26 střediscích po celé zemi.

Co nabízíme:

Práci v moderním dialyzačním centru

Péči o pacienty s ledvinovými potížemi

Přátelský a profesionální kolektiv

Místo výkonu práce je jedním z uvedených měst, dle preference nebo bydliště uchazeče.

Požadavky

Kvalifikaci všeobecné sestry

Vzdělání v oblasti nefrologie nebo ARIP je výhodou, nikoli podmínkou

Schopnost empatie, profesionální přístup k pacientům, lidský přístup

Organizační schopnosti

Znalost základní práce s PC

Ochotu práce ve směnném provozu

Ochota nastoupit co nejdříve

Benefity

Roční finanční odměny

Dovolená 30 dní ročně

Každoroční valorizace mezd

Volné neděle

Náborové příspěvky

Příspěvky na penzijní a životní pojištění

Příspěvky na sport, dovolenou, kulturu či výuku jazyků

Příspěvky na mateřskou školu a dětské tábory

Příjemné pracovní prostředí

MOŽNOST I ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU