ELEKTRONIK | 50-65 000 KČ | I PRO ABSOLVENTY

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
50 000 - 65 000 Kč
Work from home
Work at the workplace only
Published
Reference
42-10-410179
Job description

Máte elektro vzdělání, platnou vyhlášku 50 a zájem o programování PLC, HMI a FM.

Jste čerstvý absolvent oboru elektrotechnika či podobném a nemáte vyhlášku? Nezoufejte, můžete si jej dodělat u nás.

Náplň práce:

  • preventivní opravy linek a elektro instalací
  • záloha automatizační PC, PLC, HMI a FM
  • diagnostika Pofibus a Profines sítí
Requirements
  • SOU či SŠ zaměření elektrotechnika
  • vyhláška 50/78 Sb §6 - lze i dodělat v případě elektro vzdělání
  • zkušenosti s programováním PLC, HMI a FM
  • záklaní znalost LAN sítí
  • znalost Siemens Simatic Step7, TIA portál, WinCC, PC schematic
  • NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE ZÁJEM O OBOR
Benefits
  • týden dovolené navíc, tedy 25 dní
  • měsíční bonusy
  • příspěvek na dojíždění
  • bonusy za plnou docházku
  • závodní stravování/stravenky
  • příspěvek na penzijko
  • náborový bonus
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search