IT SECURITY SPECIALIST| OSTRAVA

Location
Contract Type
Full-time
Published
Reference
4-16-410221
Job description

Máš znalosti v oblasti IT security? Zvládáš denní komunikaci v AJ? Láká tě lokalita OSTRAVA?

Neváhej a kontaktuj nás!

Náplň práce:

  • realizace testů zranitelnosti a auditů bezpečnosti systému Windows
  • hodnocení a nasazení bezpečnostních technologií a postupů
  • implementace nových prvků a strategií IT bezpečnosti
  • implementace vhodných procesů pro ochranu dat
  • spolupráce napříč oddělením IT
Requirements
  • VŠ vzdělání v IT
  • AJ na komunikativní úrovni B2
  • zkušenosti v oblasti IT security min. 1 rok
  • zkušenosti s navrhováním zabezpečení aplikací
  • zkušenosti s konfigurací a správou switchů
  • VÝHODOU znalost aplikací Visio a Word
Benefits
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost Home Office
  • Stravenkový paušál
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search