SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR

Location
Contract Type
Full-time
Salary
50 000 - 75 000 Kč
Published
Reference
9-15-409008-1
Job description

Máte zkušenosti se správou sítí a virtualizací serverů v prostředí Windows Azure ?

Orientujete se v IT security a správě firewallů?

Připojte se k našemu týmu a využijte své schopnosti při podpoře našich aktivit v Německu a České republice.

Hledáme zkušeného systémového administrátora, který se nezalekne žádné výzvy.

Náplň práce:

Vytváření požadavků a analýz zranitelnosti IT infrastruktury

Vizualizace serverů - práce s VMware, ESX

Síťová architektura a IT security

Práce v cloudu - MS Azure/Entra a M365

Podpora uživatelů

Inovace a změny

Globální monitoring IT infrastruktury

Requirements

Minimálně SŠ vdělání- IT oblast velkou výhodou

Zkušenosti na obdobné pozici - síťová architektura, IT security

NJ a AJ na komunikativní úrovni

Benefits

13. plat

Bonusy

Příspěvek na dopravu

5 týdnů dovolené

Stravenky

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search