Konstruktér

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
50 000 - 70 000 Kč
Published
Reference
9-10-409531
Job description

Do našho týmu hledáme konstruktéra!

Aktuálně hledáme šikovného konstruktéra, který se chce podílet na zajímavých projektech.

Pokud máte technické myšlení, zkušenosti s konstrukcí a hledáte novou výzvu, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Návrh a tvorba konstrukční dokumentace pro výrobu.
  • Vývoj nových produktů a optimalizace stávajících řešení.
  • Spolupráce s technologickým a výrobním týmem.
  • Tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace (CAD).
  • Řešení technických problémů
Requirements
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, konstrukce apod.)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou. - Znalost práce s CAD systémy, Catia V5 výhodou
  • Schopnost číst a tvořit technickou dokumentaci.
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Aktivní přístup k práci a technické myšlení.
  • Týmový duch a ochota učit se nové věci.
Benefits
  • Zajímavou práci na různorodých projektech.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Motivující platové ohodnocení
  • Bonusy na základě ohodnocení výkonu
  • Po zaškolení možnost občasného HO
  • Služební vůz
  • Práci na HPP na dobu neurčitou.
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search