KOORDINÁTOR IT PROJEKTŮ

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Contract Type
Full-time
Salary
40 000 - 60 000 Kč
Work from home
Partial work from home
Published
Reference
4-16-409069
This position is archived.
Job description

Máš zkušenosti s IT projekty a domluvíš se anglicky? Máš organizační schopnosti a analytické myšlení?

Tak nám dej o sobě vědět, možná hledáme právě Tebe.

Náplň práce:

  • řízení IT projektů zaměřených na digitalizaci
  • spolupráce s interními/ externími týmy
  • aktualizace nebo přepracováni IT projektů
  • tvorba budgetu
  • reporting
Requirements
  • min. SŠ vzdělání (IT obor)
  • min. 2 roky praxe s vedením projektů v oblasti IT
  • anglický jazyk min. na úrovni B2

VÝHODOU:

  • certifikáty ITIL, PMP, Prince, SCRUM,...
Benefits
  • 13., 14. a 15.mzda
  • 25 dní dovolené
  • pravidelné bonusy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • vzdělávací kurzy
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search