KOORDINÁTOR POBOČKY | Praha

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
50 000 - 70 000 Kč
Work from home
Work at the workplace only
Published
Reference
19-24-410516
Job description

Zajímá Vás stavebnictví? Jste analytický/á a zaměřený/á na detail? Láká Vás koordinace pobočky a malého týmu? Pokud ebojíte se čísel a a domluvíte se anglicky bez problémů ozvěte se!

Vaším úkolem bude:

  • operativní koordinace pobočky
  • vedení malého týmu operativních pracovníků pobočky
  • komunikace s dodavateli a jejich koordinace
  • skladové hospodářství (řízení skladu, evidence položek, inventarizace)
  • optimalizace využití skladových zásob na pobočce
  • kontrola a optimalizace nákladů
  • reporting

Nástup možný ihned, mzda dle zkušeností.

Requirements
  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • výhodou zkušenosti s vedením týmu
  • MS Office (excel)
  • výhodou znalost Navision, Power BI
  • ŘP sk. B
  • znalost modulárních stavebních systémů či zkušenost s přípravou a realizací staveb výhodou
Benefits
  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelná valorizace mzdy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • možnost kariérního růstu
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search