MANAŽER/KA BOZP | až 85 000 Kč

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
75 000 - 85 000 Kč
Work from home
Work at the workplace only
Published
Reference
16-10-407860
This position is archived.
Job description

Do výrobní společnosti ve Zlínském kraji hledáme zodpovědného/nou manažera/ku health and safety!

Pokud máte v tomto odvětví zkušenosti a domluvíte se bez problémů anglicky, přihlaste se na tento inzerát!

Náplň práce:

  • zajišťování procesů v oblasti BOZP
  • implementace a koordinace zásad a předpisů BOZP a životního prostředí
  • odpovědnost za dodržování těchto zásad na třech pobočkách firmy
  • vytvoření a aktualizace interní dokumentace
  • provádění preventivní a kontrolní činnosti
  • identifikace a hodnocení rizik
  • zajišťování školení pro zaměstnance
  • tvorba statistik a výkazů
  • komunikace s kontrolními orgány státní správy
  • spolupráce se všemi odděleními společnosti
Requirements
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici spojené s HSE
  • certifikace v oblasti BOZP a ŽP výhodou (ne podmínkou)
  • znalost norem a předpisů v BOZP. PO a odpadovém hospodářství
  • AJ na výborné úrovni
  • ŘP sk. B + ochota příležitostně cestovat na pobočky společnosti
  • proaktivní osobnost, přirozená autorita
  • velmi dobré organizační schopnosti
Benefits
  • 13. plat
  • vlastní rozvržení pracovních aktivit
  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelná valorizace mzdy
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • podpora osobního a profesního rozvoje
  • práce na zajímavých projektech

+ další příspěvky

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search