MARKETINGOVÝ SPECIALISTA | JIHLAVA

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Work from home
Partial work from home
Published
Reference
6-19-409013
This position is archived.
Job description

Hledáme talentovaného marketingového specialistu!

Staňte se klíčovým členem našeho týmu a pomozte nám utvářet budoucnost naší značky!

Náplň práce:

  • Správa marketingových materiálů (vzorky, katalogy)
  • Evidence zásob od nákupu po expedici
  • Pomoc s organizací veletrhů a kampaní
  • Distribuce reklamních předmětů a dárků
  • Spolupráce s externími dodavateli
  • Úzká spolupráce se všemi odděleními
  • Administrativní podpora (žádanky, fakturace, prezentace)
Requirements
  • Min. SŠ
  • Zájem ideálně zkušenost s produktovým marketingem
  • MS Office dobrá znalost
  • ŘP sk. B
Benefits
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • Náborový příspěvek
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijko
  • Závodní stravování
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search