Příležitostný zástup na recepci, 160 Kč/h

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Temporary
Salary
160 - 200 Kč
Work from home
Work at the workplace only
Published
Reference
13-1-408937-1
This position is archived.
Job description

Domluvíte se anglicky a máte zájem o nárazovou brigádu na firemní recepci? Rádi komunikujete a baví Vás administrativa?

Pokud ano, pošlete nám svůj životopis

Náplň práce:

  • Administrativa spojená s chodem recepce
  • Vyřizování telefonických hovorů, přepojování a předávání vzkazů
  • Organizace a příprava zasedacích místností
  • Uvádění a obsluha návštěv
  • Zpracovávání pošty
  • Doplňování kávovarů
  • Komunikace s firmami zajišťujícímu údržbu a bezpečnost

Mzda:160 Kč/h

Lokalita: Praha 4

Smlouva: DPČ

Requirements
  • Znalost angličtiny na úrovni B2, slovem i písmem
  • Výborná znalost češtiny/slovenštiny, slovem i písmem
  • Nutná zkušenost z obdobné pozice
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Příjemné vystupování
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search