PROGRAMÁTOR CNC | PĚTIOSÉ CNC | 1 SMĚNA

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
40 000 - 45 000 Kč
Work from home
Work at the workplace only
Published
Reference
7-10-408165-2
This position is archived.
Job description

Jste strojař a hledáte práci v automotive? Právě hledáme novou posilu na pozici PROGRAMÁTORA CNC!

Náplň práce:

  • programování pomocí softwaru CAM
  • obsluha 5osého obráběcího centra (kusová výroba)
  • výroba prototypů dle výkresové dokumentace
  • konstrukce přípravků pro 5osé obráběcí centrum
  • správa obráběcích nástrojů

Zaujala Vás tato nabídka? Dejte nám o sobě vědět! :)

Requirements
  • SŠ vzdělání - ideálně ve strojírenství
  • praxe na podobné/stejné pozici
  • znalost obrábění a programování na CNC frézkách
  • alespoň základní znalosti CAD systému
  • schopnost číst v technické dokumentaci

VÝHODOU:

  • zkušenosti z oblasti kusové výroby
  • komunikativní angličtina
  • praxe na 5osém obráběcím centru
Benefits
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • roční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • Cafeterie
  • zahraniční stáže a odborné a další jazykové vzdělávání
  • penzijní pojištění
  • odměny za pracovní a životní jubilea
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search