TECHNICKÝ NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU | STROJÍRENSTVÍ-ELEKTRO | AŽ 60 000 KČ

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
50 000 - 60 000 Kč
Work from home
Work at the workplace only
Published
Reference
2-6-409186-1
Job description

Máte zkušenosti v oblasti nákupu?

Nebojíte se komunikovat a vyjednávat? Pohybujete se v technickém oboru?

Pojďte pracovat pro společnost, která působí v železniční dopravě!

Náplň práce na této pozici:

  • nákup součástek a dílů potřebné pro projekty a výrobu
  • práce v systému Helios
  • komunikace s interními odděleními, výroba, projekce a logistika
  • zpracování reklamací
  • administrativa
  • občasné služební cesty
Requirements
  • SŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • pokročilá úroveň angličtiny (C1)
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • orientace v nákupních procesech
  • komunikační a vyjednávací schopnosti
  • zkušenosti v nákupu elektro součástek výhodou
Benefits
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • telefon a notebook i k soukromým účelům
  • Cafeteria
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • MultiSport karta
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search