SERVISNÍ TECHNIK | až 60 000 Kč

Location
Contract Type
Full-time
Salary
40 000 - 60 000 Kč
Work from home
Flexible work hours
Work at the workplace only
Published
Reference
109-18-409233-1
Job description

Máte zkušenost z pozice servisního technika a hledáte novou pracovní příležitost?

Pak čtěte dál!

Náplň práce Servisního technika:

  • Zajištění optimálního nastavení a seřízení chladících zařízení
  • Diagnostika případných poruch a jejich vyřešení
  • Včasné hlášení o provedené práci a zpracovávání podkladů k této práci
  • Komunikace s významnými obchodními řetězci

Lokalita: Plzeň a okolí

Smlouva: HPP v kmeni společnosti, dlouhodobá spolupráce

Requirements
  • Vzdělání technického zaměření, ideálně elektro
  • Platnou vyhlášku 50
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Časová flexibilita
Benefits
  • 5 týdnů dovolené
  • Po zkušební době možnost navýšení mzdy do 10 %
  • Bonus až 5 % za modernizaci u zákazníka vyplácenou kvartálně
  • 10 000 ročně na flexipass
  • 3 dny osobního volna
  • Penzijní pojištění do 3 %
  • Životní a úrazové pojištění
  • Diety 120 Kč/den plně hrazeno zaměstnavatelem
  • Mobil a notebook
  • Bonus za doporučení zaměstnance - 44 000 CZK
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search