Specialista zákaznického servisu se slovenštinou | Automotive

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
40 000 - 50 000 Kč
Work from home
Partial work from home
Published
Reference
20-6-408696-1
This position is archived.
Job description

Hledáme specialistu zákaznického servisu působící pro slovenský trh do automobilové společnosti. Tato role přispěje k vysoké spokojenosti a udržení zákazníků prostřednictvím poskytování kvalitních služeb v rámci dealerské sítě. Role je zaměřená na kvalitu produktů, dodržování předpisů a také na přímou správu požadavků zákazníků.

Náplň práce:

  • Koordinace místních kampaní, spolupráce s úřady a provádění nezbytných opatření pro zlepšení míry oprav
  • Podpora dealerské sítě - správa záruk (finanční mapování, v souladu s platnými celoevropskými předpisy)
  • Správa žádostí od prodejců/zákazníků včetně administrativního sledování a toku faktur
  • Spolupráce s místními vládními organizacemi a MOT ohledně témat regulace
  • Zajistění včasného dovozu produktů
  • Podpora udržení zákazníků prostřednictvím vývoje a zavádění retenčních programů a realizace potřebných opatření ke zlepšení
  • Monitorování dodržování předpisů produktu v dané lokalitě
  • Řešení eskalovaných případů zákazníků nebo právní problémy s právníky
  • Poskytování technické podpory a školení dealerské sítě
  • Management kvality produktu
  • Reagovat na specifické požadavky na data a poskytovat požadované analýzy a zprávy pro řešení dotazů třetích stran, jiných oddělení a obchodníků
Requirements