Teamleader | ÚSTÍ NAD LABEM

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Contract Type
Full-time
Salary
30 000 - 35 000 Kč
Work from home
Work at the workplace only
Published
Reference
113-18-407528
This position is archived.
Job description

Máte praxi z výrobního prostředí s vedením lidí? Hledáte uplatnění v Ústí nad Labem? Ozvěte se!

Co budete dělat?

  • vést cca 15 lidí na lince
  • mít odpovědnost za evidenci docházek
  • koordinovat práci tak, aby byl splněn výrobní plán
  • kooperovat napříč společností s cílem plnění nastaveného
Requirements
  • praxe s vedením lidí - i ve formě zástupu
  • počítačová gramotnost
  • schopnost přemýšlet bez klapek na očích a najít zádrhel
  • zkušenost s docházkovým systémem, SAP by se také hodil :)
Benefits
  • pravidelné bonusy
  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • dovolená
  • stravenky
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search