TECHNIK VÝROBY | 1 SMĚNA | JINDŘICHOHRADECKO

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
37 000 - 43 000 Kč
Work from home
Work at the workplace only
Published
Reference
7-10-408168-1
This position is archived.
Job description

Jste strojař a hledáte práci v automotive? Právě hledáme novou posilu na pozici TECHNIKA VÝROBY PROTOTYPŮ.

Náplň práce:

  • obsluha a programování CNC obráběcích strojů
  • výroba prototypových dílů podvozků osobních a nákladních vozů (včetně obrábění z

plného materiálu)

  • montáž dílů
Requirements
  • SŠ nebo vyučení ve strojírenství
  • Praxe s obráběním (soustruhy, víceosá obráběcí centra)
  • Příprava programů pro obrábění
  • Schopnost pracovat s výkresovou dokumentací

VÝHODOU:

  • angličtina (základy)
  • zkušenosti z oblasti prototypové výroby
Benefits
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • roční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • Cafeterie
  • zahraniční stáže a odborné a další jazykové vzdělávání
  • penzijní pojištění
  • odměny za pracovní a životní jubilea
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search