VEDOUCÍ VÝROBY | PARAŠUTISTICKÉ SIMULÁTORY

Location
Industry
Contract Type
Full-time
Salary
45 000 - 50 000 Kč
Work from home
Flexible work hours
Work at the workplace only
Published
Reference
16-10-409635
Job description

Do malé výrobní firmy hledáme zapáleného a loajálního kolegu na pozici Vedoucího výroby!

Naše výroba se zabývá unikátním produktem - tvorbou nové generace parašutistického simulátoru a vývojem nové simulační platformy. Naše produkty slouží pro výcvik zejména v armádě!

Pokud Vás tato technologie zajímá a chcete být součástí skvělého a podporujícího kolektivu, přihlaste se na tento inzerát!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za plánování výroby komponentů (výroba je zaměřená jak na vývoj, tak kompletaci produktu; nejedná se o pásovou výrobu)
  • vedení 3 členného výrobního týmu
  • komunikace s dodavateli
  • manuální pomoc ve výrobě v případě potřeby
  • práce s technickou dokumentací
  • kontrola skladových zásob
  • administrativa kolem výroby
Requirements
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s vedením a plánováním výroby
  • znalost technologických postupů
  • schopnost vést lidi
  • AJ na úrovni B1
  • zodpovědnost, multitasking
  • manuální zručnost
Benefits
  • bonusy/prémie
  • nápoje na pracovišti
  • flexibilní pracovní doba
  • firemní akce
  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • malý a přátelský kolektiv
Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search