ZÁSTUPCE MANAGERA POBOČKY - OSTRAVA

This job offer is no longer available. Take a look at the offers you can continue to choose from.
Location
Industry
Contract Type
Full-time
Published
Reference
4-24-350349
This position is archived.
Job description

Pokud vás láká práce v prostředí luxusního zboží, rádi komunikujete se zákazníky a hledáte zajímavou práci kde využijete naplno svou znalost anglického jazyk a své organizační schopnosti, pak jste na správné adrese !

Právě teď hledáme vhodné uchazeče na pozici "ZÁSTUPCE MANAGERA POBOČKY- Ostrava" do Ostravské prodejny luxusního zboží.

Náplň práce:

  • prodej zboží a poskytování zákaznického servisu
  • řešení reklamací
  • poradenství při výběru produktů
  • prezentace výrobků společnosti
  • objednávky a třídění zboží
  • příprava školení a tréninků personálu

Na oplátku nabízí atraktivní měsíční plat a možnost pracovat pro TOP firmu ve svém oboru!!!

Requirements
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti prodeje zboží/služeb
  • komunikativní znalost angličtiny je PODMÍNKOU (písemná + telefonická plynulá komunikace)
  • pro zákaznická orientace
  • reprezentativní vystupování
  • ochota pracovat týmově
  • ochota motivovat své podřízené a vést je
  • časová flexibilita
Benefits
  • finanční benefity a bonusy
  • slevy na produkty společnosti
  • kariérního růstu
  • nenáročná práce v příjemném prostředí
  • prostředí s luxusními produkty
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • možnost získat nové zajímavé zkušenosti v oblasti prodeje luxusního zboží

a mnohem více...

Other notes
For more related job opportunities visit https://www.grafton.cz/en/job-search